LTE bez umowy i abonamentu? W środę – 27 marca 2013 roku – komórkowa sieć Plus wprowadzi na rynek nową ofertę Plus Internet na Kartę, w ramach której można między innymi korzystać z najszybszego mobilnego internetu LTE.W ofercie znalazły się dwa nowe zestawy startowe: w cenie 9 zł z 300 MB do wykorzystania na transmisję danych oraz w cenie 15 zł z 1 GB na transmisję.

Nowy Plus Internet na Kartę to:
• możliwość korzystania z technologii mobilnego internetu LTE,
• do 15 GB transferu danych po doładowaniu,
• do 150 dni, czas ważności konta,
• usługa Nocny Transfer, czyli aż 50 GB dodatkowego transferu w godzinach 01:00-07:00,
• także tanie rozmowy krajowe za 29 gr za minutę.

Nowy Plus Internet na Kartę - startery

Nowy Plus Internet na Kartę – startery

Osoby, które nie posiadają modemu mogą zakupić zestaw specjalny składający się ze startera 15 zł i modemu. Dostępne on jest w dwóch wersjach:
• najtańszy w ofercie operatorów komórkowych zestaw z modemem HSPA+ ZTE MF669 umożliwiającym transmisję danych z prędkością do 21 Mb/s za 119 zł,
• jedyny wśród ofert operatorów komórkowych zestaw z modemem LTE ZTE MF821, który pozwala na transfer z prędkością do 100 Mb/s za 349 zł.

Oba modemy obsługują również starsze technologie: HSPA/UMTS 900/2100 MHz, EDGE/GPRS 850/900/1800 MHz.

LTE w Plusie na karte - modemy

LTE w Plusie na karte – modemy

Nowy Plus Internet na Kartę - cennik

Nowy Plus Internet na Kartę – cennik

Doładowanie kwotą 150 zł wydłuża czas ważności konta o 150 dni i jest premiowane bonusem 30 zł do wykorzystania na wszystkie usługi.

LTE oraz Nocny Transfer są usługami aktywowanymi na żądanie i dodatkowo płatnymi, przy czym aż do odwołania dostęp do technologii LTE będzie bezpłatny i włączany automatycznie. Po zakończeniu promocji koszt usługi wyniesie 10 zł miesięcznie (nie obejmuje transmisji danych).

Dziś dostęp do superszybkiego internetu w technologii LTE w sieci Plus posiada już ponad 50% mieszkańców Polski, a w zasięgu HSPA/HSPA+ sieci Plus znajduje się przeszło 93% populacji naszego kraju.

Źródło: media2.pl